Grožio salonas "Žanos kirpykla" Klaipėdoje siūlo savo klientams visą aibę kirpimo ir kosmetologijos paslaugų. Mūsų tikslas - suteikti Jums malonumą. Profesionalūs kirpėjai, kosmetologai, manikiūro ir pedikiūro meistrai padės Jums sukurti idealų įvaizdį ir pabrėžti Jūsų įgimtą grožį. 
 
Kiekvieną dieną mūsų grožio salonas įgyvendina klientų fantazijas ir svajones! Mūsų meistrai meniškai atlieka savo darbą, kurio dėka Jūs pakeisite savo įprastinį įvaizdį, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Plaukų laminavimas, kirpimai ir sušukavimas, blakstienų ir nagų priauginimas, depiliacija - tai tik dalis visų paslaugų, kuriomis Jūs galite pasinaudoti grožio salone "Žanos kirpykla". Jūs galite aplankyti visus grožio salonus Klaipėdoje, bet tokio aukščiausios kokybės ir palankių kainų santykio daugiau niekur nerasite. Aibė žmonių jau tuo įsitikino ir tapo mūsų nuolatiniais klientais. 
 
Šilta, maloni aplinka ir draugiškas kolektyvas padės Jums pamiršti problemas ir kasdienius rūpesčius. Nesvarbu kokios nuotaikos Jūs ateisite į mūsų grožio saloną, mes galime garantuoti, kad neigamų emocijų neliks nei pėdsako, kada Jūs veidrodyje pamatysite savo naują įvaizdį, sukurtą "Žanos kirpyklos" meistrų auksinėmis rankomis.
 
Grožis išgelbės pasaulį, o salono "Žanos kirpykla" meistrai padės Jums pabrėžti ir išsaugoti savo grožį!

Media

Žanos kirpykla barbers.