"Žanos kirpykla" Grožio salono paslaugas

Strijų naikinimas

Strijos yra kosmetinis odos defektas, kuris gali atsirasti tiek moterims, tiek vyrams. Strijos atsiranda dėl kelių veiksnių įtakos: mechaninio tempimo, hormonų pokyčių, genetinio paveldimumo. O pagrindinė strijų atsiradimo priežastis yra susilpnėjusios elastino skaidulos ir sutrikusi kolageno skaidulų sintezė. Didžiausias pavojus atsirasti strijoms yra nėštumo, brendimo ir svorio kitimo laikotarpiais. Šiais gyvenimo periodais susilpnėja odos jungiamasis audinys, sumažėja elastingumas, odai reikia daugiau maisto medžiagų. Organizme vykstantys pokyčiai veikia elastines skaidulas, jos plyšta, o plyšimo vietas užpildo neelastingas jungiamasis audinys, kuriame nėra pigmento melanino. Būtent todėl senos, pilnai susiformavusios strijos būna šviesios.

Strijų gydymą reikėtų pradėti kuo galima anksčiau. Kol strijos yra šviežios, jų spalva būna rausvai melsva ar raudona. Tai yra todėl kad jose vis dar vyksta kaujotaka, o tai reiškia kad yra galimybė suaktyvinti elastino skaidulų regeneraciją ir atstatyti odą. Taigi, kai strijos yra raudonos, t.y. šviežios, jas dar galima panaikinti taikant kruopščiai parinktą gydymą.

Mes gydome strijas kompleksiškai. Pirmą strijų pažeisti odos plotai masažuojami vakuuminiu apatatu, paskui jiems daromas pilingas su vaisių rūgštimis.

Vakuuminio masažo tikslas - pagerinti medžiagų apykaitą odoje, normalizuoti odos aprūpinimą maistinėmis medžiagomis. Jo metu aktyvuojama kraujotaka, elastino bei kolageno sintezė, stiprinamas jungiamasis audinys. Rezultatas - besiformuojančios elastino skaidulos.

Rūgštinis pilingas taip pat stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, ženkliai paskatina odos regeneraciją (atsinaujinimą).

Taigi, po procedūros sustiprėja jungiamasis audinys, kolageno bei elastino skaidulos, oda ima greitai atsinaujinti. Procedūras rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per savaitę, kursą sudaro 7-15 procedūrų.

Procedūros kaina - 15 € - 30 €, ji priklauso nuo pažeistos odos ploto.

Reikia gražaus madingo kirpimo? Ateikitе pas mus!

Atsimenatе, ,,mūsų mymru“ iš ,,Tarnybinio romano“? Teisingai parinkta šukuosena pakeitė tą piktą viršininkę į žavingą moterį! Deja, kas trečias žmogus metų metais gyvena nekeisdamas šukuosenos arba mėgsta super madingus kirpimus, nesvarbu, kiek jam tai tinka.

Tuo tarpu sėkmingo įvaizdžio paslaptis yra paprasta: šukuosena, dėl kurios, pirmiausia, veidas tampa patrauklesnis! Sаlоnе ,,Žanos kirpykla” mеistrė pаti parenka kirpimą, atsižvelgdama į žmogaus veido proporcijas, sukuria vaizdą, kuris tikrai jį papuošia! Šiandien mes nusprendėme jums atskleisti mūsų paslaptis ir papasakosime jums, kоks turi būti geras kirpimas vyrams arba kirpimаs moterims.

Gаrbanotų plaukų kirpimas

Garbanėlių savininkės žino, kaip sunku joms parinkti tą laimingąją šukuoseną. Mūsų meistras pataria:

Jei jūsų garbanos labai stiprios, tuomet jūsų plaukams optimaliausias kirpimo ilgis - iki pečių, tada vaizdas bus moteriškas ir įspūdingas.

Jūs esate laiminga minkštųjų garbanų savininkė? Šiuо atveju idealiai tiks bob kirpimas arba pаž kirpimas, bet štai su kare reikėtų atsargiau.

Jei jūsų plaukai vidutinio kietumo, tai geriausia būtų nešioti šiek tiek nuleistus plaukus nuo pečių – tuomet šukuosena atrodys romantiškai ir švelniai.

Ilgų plaukų kirpimas

Ilgi plaukai – tikrа brangenybė, todėl reikėtų rimtai pasižiūrėti pasirenkant jiems įvaizdį. Mūsų kirpėja rеkоmеnduoja оriеntuotis į veido tipą. Pasižiūrėkite į veidrodį ir pabandykite palyginti veido ovalą su geometrine figūra.

Į ką panašu? Kvаdrаtas? Sulyginti jo kampus padės kaskados su minkštomis bangelėmis, kurios nukrenta ant pečių.

Jei jūsų veidas apvalus, tada jį papuoš įstriži kirpčiukai ir elegantiškos šoninės sruogos. Mеrginai, kurios veidas trikampio formos, mes patariame ir siūlome kirpimą, kuris parodo skruostikaulius ir smakrą.

Jei jūsų veidas tikrai yra teisingo ovalo, priimkite mūsų sveikinimus: teisingo ovalo veidui tinka bet kuris kirpimas. Galima eksperimentuoti tiek, kiek jums patinka!

Trumpų plaukų kirpimas

Sukurti gražią šukuoseną plaukų ilgiui iki 15 centimetrų yra gana sunku, ir čia labai daug priklauso nuo veido tipo. Apvaliaveidėms panelėms geriau padaryti daugiasluoksnę šukuoseną arba asimetrinius kirpčiukius, kad vizualiai ištemptų formą. Tiesus sklastymas arba šukavimas atgal padarys veidą labai sunkiu. Оptimаliausias vаriаntas– kare kirpimas. Kvadratą taip pat reikia vizualiai pailginti - pasitelkiant įstrižus sklastymus ar banguotas sruogas, šiek tiek atveriančias ausis. Kirpčiukai ir simetriški kirpimai tikrai netinka. Jei jūsų veidas trikampio formos, tuomet jums tiks bob ir kare kirpimas, ir tai atrodo žavingai!

Kirpimai vyrams

Jei anksčiau vyrai žinojo tik boksą, pusiau boksą ir kirpimą su mašinėle, tai dabar originalių šukuosenų vyrams sugalvota vos ne daugiau nei moterims.

Mūsų meistras jums greitai parinks sėkmingą ir madingą kirpimą, atsižvelgdamas į amžių, veido ypatybes ir vyro gyvenimo stilių.

Dar vienas svarbus niuansas: šukuosenai nereikės per daug sudėtingos priežiūros.

Kоdėl verta pasirinkti kaip tik mūsų saloną?

Jei jūs norite pasirinkti šukuoseną ilgiems, trumpiems ar garbanotiems plaukams, pasitikėkite salono,,Žanos Kirpykla“ patyrusių meistrų rankomis. Jūsų laukia:

išradingi kirpėjai;

žinomų žеnklų kоkybiškos mеdžiаgos;

рrоfеsiоnаlūs įrankiai;

įspūdingo įvaizdžio parinkimas kiekvienai dienai ir šventėms;

visas kоsmеtоlоginių ir kirpėjų paslaugų spektras;

prieinamos kainоs ir nuolaidos.

Ateikite pas mus dėl gražaus ir sėkmingo kirpimo! Мes žinome, kо reikia jūsų plаukams!

Cheminis blakstienų rietimas

blakstienaiAteikite pas mus ir džiaukitės riestų ir kerinčių blakstienų efektu iki 3 mėnesių. Akys atrodys paslaptingesnės ir išraiškingesnės. Blakstienos užriečiamos specialių suktukų ir priemonių pagalba. Blakstienų rietimas - tai visiškai saugi ir komfortiška procedūra, kuri trunka 30 - 45 min. Rezultatas išsilaiko apie du mėnesius.

 

Veido masažas

Klasikinis veido masažas (30 min.)

Tai masažas, kuris visapusiškai teigiamai veikia kaklo bei veido odos būklę. Masažo metu paskatinami mikrocirkuliacijos procesai, suaktyvėjusi kraujotaka sąlygoja maistinių medžiagų patekimą į odą ir pagerina jos kvėpavimą. Oda įgyja stangrumo, skaistumo, jauniau atrodo. Kam geriausiai tinka: profilaktiniais tikslais, odos būklės gerinimui, atsipalaidavimui.

SPA relaksuojantis veido masažas (45 min.)

Masažo esmė – gilus veido, kaklo bei pečių juostos atpalaidavimas, kraujotakos pagerinimas, limfos nutekėjimo paskatinimas. Po masažo oda būna skaisti, švytinti, lygi. Šio masažo metu naudojamos neurosedatyvinė, limfodrenažinė ir miorelaksacinė (chiromasažo) technikos. Nuosekliai atlikto limfodrenažo dėka ryškiai sumažėja patinimai, veidas pasidaro „lengvas“, vyksta detoksikacijos procesas. Masažo efektas neapsiriboja vien odos būklės pagerėjimu, bet bendra žmogaus savijauta irgi pagerėja.

Kam geriausiai tinka:

Esant nuovargiui ir stresui;
Patinimai, vokų paburkimai;
Tamsūs ratilai aplink akis;
Kuperozė;
Papilkėjusi, negyvybinga oda.

Veido ovalą formuojantis veido masažas (1 val.)

Tai prabangus veido ir pečių juostos masažas, apimantis darbą tiek su odos paviršiumi, tiek su kraujotakos bei limfotakos sistemomis, tiek su raumenimis. Nežiūrint į tai, kad ovalą formuojantis masažas yra labai gilaus poveikio, jis išlieka visiškai komfortiškas, giliai atpalaiduojantis. Rezultatas matomas jau po pirmo masažo – raumenys grįžta į savo vietas, oda sustangrėja, atpalaiduojama mimikos raukšlių įtampa, sumažėja raukšlelės, oda pasidaro švytinti. Dėl pagerėjusio kraujo nutekėjimo kapiliarai pasidaro mažiau pastebimi, oda įgauna vientisą spalvą. Tai pasiekiama ypatingų masažo technikų – kūno psichoterapijos, neurosedatyvinės, hemolimfodrenažinės, miorelaksacinės ir biostimuliacinės – deriniu, masažuojant dilbiais.

Kam geriausiai tinka:

Sumažėjęs odos tonusas;
Stangrumo stoka;
Nusileidę akių ar/ir lūpų kampeliai;
Veido ovalo deformacija;
Raukšlės;
Nuovargis;
Patinimai;
Išsiplėtę kapiliarai.

 Išreikšti save ir stilingai atrodyti Jums padės ne tik drabužiai, šukuosena ir makiažas, bet ir papuošalai. Pas mus galite prasidurti ausis be rizikos sveikatai, nes naudojame tik sterilias vienkartines priemones ir veriame „gydomuosius“ auskarus. Pasirinkti galėsite tarp įvairių spalvų ir formų auskarų.

Vakuuminis masažas

Nauda kūnui:

Sumažinamos kūno apimtys;
Sumažinami arba visai panaikinami celiulito požymiai;
Pastangrėja oda;
Sustiprėja jungiamasis audinys;
„Pasikelia“ krūtinė.

spm444 spmbrust333

Nauda veidui: Sumažėja raukšlės, stangrėja oda;
Sustiprėja kapiliarai;
Sumažėja arba išnyksta dvigubas pagurklis;
Skatinamas žaizdų gijimas;
Pagražėja veido ovalas;
Gydomi spuogai, vyksta audinių detoksikacija, oda pasidaro švaresnė;
Išnyksta akių paburkimas;
Skatinamas odos ląstelių atsinaujinimas.

spm333

Masažas atliekamas naudojant specialius gelius bei stiklinius antgalius – taures. Procedūros metu ant odos su subatmosferiniu slėgiu uždedami įvairaus dydžio stikliniai antgaliai. Kai antgaliai prisisiurbia, susidaro vakuumas, oda įtraukiama į kaušo ertmę. Vakuuminio masažo efektyvumas labai priklauso nuo technikos ir metodikos, o galingumas parenkamas pagal kliento jautrumą, gydymo indikacijas. Veido ir kūno vakuuminis masažas skiriasi savo technika, antgalių dydžiu, procedūros metu naudojamu geliu ir kitomis priemonėmis. Dirbant su kūnu, naudojamos didesnio diametro taurės, dirbant su veidu – mažesnio. Biusto liftingo procedūros atliekamos tiek su taurėm, tiek su specialiais aplikatoriais.

spm_medical

Mūsų salone naudojama masažo metodika susideda iš 4 etapų – limfodrenažo, aktyvacijos, formavimo (figūros arba veido ovalo) ir atpalaiduojančio limfodrenažo.

Limfodrenažo metu suaktyvinamas limfos nutekėjimas, ko pasėkoje iš organizmo išvedami medžiagų apykaitos produktai, nuodingos medžiagos, šlakai, susikaupę skysčiai ir geriau pasisavinamos maistingosios medžiagos.

Aktyvacijos (aktyvaus vakuuminio masažo) metu skaldomos riebalinių ląstelių sankaupos, gerinama kraujo ir limfos cirkuliacija, aktyvinama kolageno ir elastino skaidulų sintezė dermoje, sustiprinamas jungiamasis audinys. Visų šių procesų rezultatas – stangresnė ir atsinaujinusi oda.

spm222_1spm222_2spm222_3

Norint pasiekti geriausio efekto, rekomenduojamas 7-15 procedūrų kursas. Procedūrų optimaliausias dažnumas 2-3 kartai per savaitę. Pasiektų rezultatų palaikymui po kurso rekomenduojama daryti procedūras kartą per 4-6 savaites.

Depiliacija

depilacija Depiliacija – tai greičiausias ir efektyviausias būdas ilgam atsikratyti nereikalingų plaukų. Po depiliacijos efektas išlieka 3-5 savaites priklausomai nuo Jūsų individualių ypatumų. Šalinant plaukus vašku, derva ar cukraus pasta jie išraunami šaknimis, o maišeliai ir folikulai kaskart yra sudirginami. Todėldepiliuojant plaukus vaškuilgesnį laiką, jie silpnėja, plonėja ir lėčiau atauginėja.


Kadangi procedūros metu naudojamasšilta derva, odos poros atsiveria, plaukai lengvai pašalinami su šaknimis, o skausmas yra minimalus. Žanos kirpykloje Jums pasiūlysime veido, pažastų, kojų, rankų, bikini ir kt. sričių depiliaciją. Depiliaciją atliekame ir vyrams. (išskyrus bikini zonos).

marycohrlogo Depiliacijos metu naudojame prancūzų kosmetikos "Mary Cohr" natūralią dervą jautrioms vietoms (bikini zonai, pažastims, veidui) ir ispanų firmos "Depilflax" kasetinį vašką kojoms, rankoms ir kt. Prieš ir po depiliacijos taip pat naudojame kokybiškas priemones.Mary Cohr derva turi daug privalumų prieš vašką:

derva nelimpa prie odos, todėl oda nėra dirginama, o depiliacijos procesas beveik nesukelia skausmo; derva glaudžiai apkabina plaukus, todėl greita ir efektyviai juos pašalina nepalikdama nulužusių plaukelų; kadangi derva yra natūralus produktas, ji visai nesukelia alerginių reakcijų. Patarimai klientėms: Norint pasiekti geriausio efekto rekomenduojama prieš depiliaciją pasidaryti kūno pilingą - taip jūs pašalinsite negyvas epidermio ląsteles ir pašiaušite plaukelius; Po depiliacijos 12 val. reikėtų vengti kontakto su vandeniu ir kosmetinėmis priemonėmis (išskyrus specialius preparatus, skirtus naudoti po depiliacijos); Po depiliacijos parą reikėtų susilaikyti nuo saunų ir baseino lankymo; 3 dienas po depiliacijos draudžiama degintis (tiek saulėje, tiek soliariumuose), nes tai gali sukelti pigmentinių dėmių atsiradimą. Atsiradus poreikiui pasirinkti odos priežiūrospo depiliacijospriemones (plaukų augimui lėtinti, kovai su plaukų įauginėjimu ir kt.) kreipkites į kosmetologę, ji patars geriausiai atitinkančius jūsų poreikius produktus.

Tiksli depiliacijos kaina priklauso nuo kliento lojalumo, depiliuojamo ploto ir plaukų stiprumo.

Procedūros su rūgštine ispanų kosmetika „pH formula“ rugstinis_pilingas

Kosmetika „pH formula“ - tai vaisto ir kosmetikos derinys, kuris leidžia pasiekti akivaizdžių rezultatų. Rūgštinio pilingo pagalba pašalinamos senos odos ląstelės ir stimuliuojama naujų ląstelių gamyba – odos atsinaujinimas. Tokiu būdu oda pasidaro skaistesnė, lygesnė ir sveikesnė. Procedūrų metu naudojami rūgščių kokteiliai. Skirtingų rūgščių naudojimas viename preparate leidžia vienu metu spręsti kelias odos problemas. Naudojamos kiekvienos rūgšties maksimalios saugios koncentracijos, todėl atliekant pilingą kombinuotomis rūgštimis oda atsistato greitai ir be uždegiminių reakcijų. Tai yra daug saugiau, negu pilingas su monorūgštimi (viena rūgštimi), kurios koncentracija yra aukšta, o poveikis labai agresyvus. Plataus priemonių asortimento dėka procedūros parenkamos individualiai kiekvienam klientui atsižvelgiant į problemas, jų išreikštumą ir odos jautrumą.


rugstinis_pilingas

C.R. pilingas Akivaizdžiai atnaujina ir skaistina odą po pirmos procedūros, kadangi efektyviai pašalina mirusias raginio sluoksnio ląsteles. Mažina odos jautrumą ir raudonį, slopina uždegiminius procesus. Pasižymi antimikrobiniu ir raminančiu poveikiu.
Bazinė C.R. procedūra – 29 €
C.R. procedūra su kauke – 38 €

C.R. pilingas + V.I.T.A.C. Labiausiai tinka pavargusiai, papilkėjusiai, negyvybingai odai. Efektyviai pašalina senas odos ląsteles ir stimuliuoja naujų ląstelių gamybą. Po pilingo užteptas vitamino C aktyvus koncentratas lėtina senėjimo procesą, sulygina odos spalvą, suteikia odai spindesio.
Bazinė C.R.+ V.I.T.A.C. procedūra – 38 €
C.R. +V.I.T.A.C. procedūra su kauke – 44 €

A.G.E. pilingas Skirtas lėtinti senėjimo procesą ir mažinti jau turimus senėjimo požymius – raukšles, keratozę, hiperpigmentaciją. Procedūra aktyvuoja visus procesus odoje, priverčia ją „dirbti“ ir stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.
Bazinė A.G.E. procedūra – 32-38 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)
A.G.E. procedūra su kauke – 41-47 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)

A.C.N.E. pilingas Skirtas riebiai, probleminei odai gydyti. Šio rūgštinio pilingo metu „atsidaro“ komedonai (inkštirai), iš jų pasišalina sebumas (odos riebalai), tokiu būdu oda išvaloma. A.C.N.E. rūgštinis pilingas mažina sebumo išsiskyrimą, palengvina jo pašalinimą iš riebalinių liaukų latakų, tokiu būdu mažindamas naujų bėrimų atsiradimą. Šita procedūra taip pat pasižymi antimikrobiniu ir priešuždegiminiu poveikiu.
Bazinė A.C.N.E. procedūra – 32-38 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)
A.C.N.E. procedūra su kauke – 41-47 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)

Veido priežiūros procedūros

Atsižvegiant į kliento odos tipą ir ypatumus parenkama individuali veido priežiūros programa. Dirbame su profesionaliomis kosmetikomis Mary Cohr (Prancūzija),Anna Lotan ir SeboCalm (Izraelis).Procedūrų metu naudojami skirtingi aparatai - ultragarso, dvigubos jonizacijos (galvanikos), raumenų stimuliacijos, vakuuminis, darsonvalis ir terminė kaukė. Atsižvelgiant į odos problemą parenkamas aparatinis vakuuminis (stangrinamasis, limfodrenažinis) masažas arba manualinis (atliekamas rankomis) klasikinis, atpalaiduojantis, jauninantis, limfodrenažinis veido masažas. Procedūros, atliekamos su kosmetika Mary Cohr

Mary Cohr – tai liukso klasės prancūzų kosmetika, skirta intensyviai veido ir kūno odos priežiūrai tiek kosmetologo kabinete, tiek namų sąlygomis.

marycohrlogo

Catio Vital– tai individualizuota intensyvi odos priežiūros procedūra, skirta daugelio odos problemų sprendimui.

Priklausomai nuo parenkamų priemonių (valiklių, toniko, serumų, kaukių bei kremų) galimi skirtingi procedūros efektai:

Valo riebią odą, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, suteikia skaistumo bei gaivumo; Maitina sausą odą, atstato apsauginę odos plėvelę bei barjerinę funkciją; Pridrėkina dehidratuotą odą, skatina medžiagų apykaitą ląstelėse; Stangrina senstančią odą, suteikia jai elastingumo, skatiną ląstelių regeneraciją, mažina raukšles; Šviesina pigmentines dėmes, reguliuoja melanino sintezę, suteikia švytėjimo; Intensyviai prižiūri jautrią odą, nuima sudirgimo simptomus – niežulį, paraudimą, šerpetojimą.

Pagrindiniai procedūros etapai:

Demakiažas, šveitimas, tonizavimas. Gilus valymas su saunos efektu – atliekamas naudojant terminę kaukę. Tai netraumuojantis komfortiškas gilus odos valymas, porų atidarymas, tobulas odos paruošimas procedūrai. „Dviguba jonizacija“ – aktyvių medžiagų įvedimas į odą. Pagal jūsų odos poreikius parenkamas serumas-gelis (vienas arba keli). Visi jo komponentai turi savo krūvį, todėl veikiant galvaninei srovei , jie suyra į jonus ir yra įvedami giliai į odą. Masažas su eteriniais aliejais, kurie geriausiai atitiks jūsų grožio tikslus. Kaukė – baigiamasis procedūros etapas. Parenkamos pagal odos tipą.

Procedūros trukmė – 90 min, kaina – 45 €

Catio Lift – procedūra, idealiai tinkanti brandžiai odai kaip senėjimo proceso profilaktika arba senėjimo sukeltų požymių mažinimui. Procedūros esmė - raumenų stiprinimas, liftingas. Ši procedūra – tai mankšta jūsų veido bei kaklo raumenims. Liftingo efektas matomas jau po pirmos procedūros.

Pagrindiniai procedūros etapai:

Demakiažas, šveitimas, tonizavimas. Limfodrenažas – detoksikuoja audinius, pašalina skysčių perteklių, mažina patinimas. Raumenų stimuliacija – stiprina raumenų karkasą, pakelia raumenis, suteikia liftingo efektą. Elektros srovė dirgina nervines skaidulas, kurios skatina raumenų susitraukimus, raumenys priverčiami dirbti, mankštintis. Masažas su eteriniais aliejais, kurie geriausiai atitiks jūsų grožio tikslus. Kaukė – baigiamasis procedūros etapas. Parenkamos pagal odos tipą.

Procedūros trukmė – 90 min, kaina – 45 €

Peel and Lift – delikati skaistinanti procedūra su vaisių rūgštimis. Tinka bet kokio tipo odai išskyrus labai jautrią. Švelnus rūgštinis pilingas pašalina negyvas suragėjusias ląsteles ir pagreitina odos atsinaujinimo procesą. Oda atnaujinama taip subtiliai ir saugiai, jog nesukelia jokių nemalonių pojūčių.Rezultatas – skaisti, stangri ir sveika oda. Po procedūros pilkšva oda, smulkios raukšlelės, spuogų randeliai, pigmentinės dėmės sušvelnėja, oda suspindi gyvybe, pagražėja jos spalva.

Pagrindiniai procedūros etapai:

Demakiažas, šveitimas, tonizavimas. Pilingas su vaisių rūgštimis - pašalina negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesą, pagerina odos elastingumą, panaikina pigmentaciją ir kitus senėjimo požymius. Masažas su regeneruojančiu kremu – stangrina odą, prisotina ją aktyviais komponentais. Kaukė su grynu vitaminu C – kovoja su odos pigmentacija, padidina odos elastingumą bei stangrumą, suteikia odai skaistumo.

Procedūros trukmė - 60 min, kaina – 40 €

Beauty Lifting- tai rankomis atliekama procedūra, kurios tikslas – atjauninti, pridrėkinti ir sustangrinti odą. Tai labai komfortiška ir maloni procedūra su akivaizdžiu efektu, idealiai tinkanti vengiančioms aparatinių procedūrų moterims.

Pagrindiniai procedūros etapai:

Demakiažas, šveitimas, tonizavimas. Raukšlių išlyginimas specialaus prieštuko su hialurono rūgštimi pagalba. Kiekviena raukšlytė apdorojama masažiniais judesiais – tai pagerina kraujotaką ir veikliųjų medžiagų pasisavinimą. Raukšlės tarsi užpildomos iš vidaus, ko pasėkoje išputlėja. Liftinguojantis masažas su regeneruojančiu kremu – stangrina odą, prisotina ją aktyviais komponentais (pagrindinis iš jų – prokolagenas). Stangrinanti terminė kaukė – atkuria odos elastingumą, pridrėkina ją, sumažina raukšlių gylį.

Procedūros trukmė - 60 min, kaina – 40 €

SWhite - tai balinanti skaistinanti odą procedūra, intensyviai kovojanti su pigmentinėmis dėmėmis. Procedūra atliekama aparato pagalba.

Demakiažas, šveitimas, tonizavimas. Gilus valymas su saunos efektu – atliekamas naudojant terminę kaukę. Tai netraumuojantis komfortiškas gilus odos valymas, porų atidarymas, tobulas odos paruošimas procedūrai. „Dviguba jonizacija“ – aktyvių medžiagų įvedimas į odą. Šiai procedūrai sukurtas specialus balinantis serumas-gelis. Visi jo komponentai turi savo krūvį, todėl veikiant galvaninei srovei , jie suyra į jonus ir yra įvedami giliai į odą. Masažas su šviesinančių eterinių aliejų mišiniu. Balinanti kaukė – baigiamasis procedūros etapas.

Procedūros trukmė - 90 min, kaina – 45 €

Procedūros, atliekamos su kosmetikomis Anna Lotan ir SeboCalm

annalotan sebo-logoProcedūros metu naudojamos švelnios, bet turtingos sudeties odos priežiūros priemonės, o masažas pagerina kraujotaką ir aktyvių medžiagų gerą skvarbą į odą.>Išskirtiniai aliejiniai papildai, vitaminai ir žoliniai ekstraktai saugo odos natūralų apsaugos mechanizmą, mažina raukšles ir stabdo vandens išgaravimą bei išankstinį senėjimą. Procedūros metu>pagerinama tarpląstelinė apykaita ir aktyviųjų komponentų įsisavinimas, sustiprinamas epidermio lipidinis barjeras ir odos sugebėjimas prisitaikyti.>Po procedūros oda būna atstatyta, nebelieka šerpetojimo, po prausimosi nesijaučia tempimo.>Oda tampa aksominė ir spindinti.

Atstatanti raminanti procedūra

Šios procedūros tikslas – atstatyti pakenktą odą, stimuliuoti sveikų ląstelių ir audinių regeneraciją. Procedūra rekomenduojama po nudegimų saulėje, jautrumo mažinimui, sausos suvytusios odos atstatymui, kuperozės gydymui (kapiliarų stiprinimui), esant priešlaikinio senėjimo požymiams. Procedūros metu yra stimuliuojama kraujo ir limfos cirkuliacija, aktyvinama fibroblastų veikla, kolageno sintezė, atstatomas drėgmės lygis odoje ir jos apsauginis hidrolipidinis barjeras. Padidėja odos gebėjimas adaptuotis, ji įgauna vienodą spindinčią spalvą. >Rekomenduojama visiems patyrusios stresą odos tipams.

Jauninanti procedūra

Procedūra turi nepaprastai efektyvų regeneruojamąjį, antioksidacinį ir jauninamąjį poveikį ypač veiksmingų aktyviųjų komponentų dėka. Procedūroje naudojamų kosmetinių priemonių ingredientai stimuliuoja kolageno skaidulų sintezę, „užpildo“ raukšles, veikia kaip stiprūs antioksidantai, stabdo odos senėjimo procesus, odos sausėjimą bei pleiskanojimąsi, stiprina kapiliarus ir skatina ląstelių atsinaujinimą.

Liftinguojanti priešraukšlinė procedūra

Skirta intensyviai kovai su besikeičiančiu veido ovalu ir raukšlėmis. Dėl sutrikusio poodinio riebalinio audinio pasiskirstymo ir sumažėjusio elastingumo apatinė veido dalis praranda jaunatvišką kontūrą, o viršutinėje dalyje formuojasi raukšlės. Nauji aktyvūs ingredientai įvedami specialios gipsinės kaukės pagalba padeda sustiprinti veido ovalą, stangrina odą ir matomai sumažina besiformuojančias raukšles. Procedūros metu atliekamas aktyvus veido vakuuminis masažas. Ši procedūra - tai puiki alternatyva moterims, norinčioms išsaugoti dailų veido ovalą ir atitolinti plastinę operaciją.

Skaistinanti, senėjimą lėtinanti procedūra

Procedūros metu atliekamas masažas suaktyvina limfos nutekėjimą, tokiu būdu paskatindamas odos valymąsi ir detoksikaciją. Originali putų kaukė ne tik skaistina veidą, bet esantis sudėtyje vitaminas C skatina kolageno sintezę, stangrina odą, stiprina kapiliarų sieneles ir veikia kaip stiprus antioksidantas, apsaugodamas odą nuo išankstinio senėjimo. Ši procedūra tinka bet kokio amžiaus žmonėms nuovargio požymiams šalinti ir lėtinti senėjimo procesą.

Procedūra akims

Pašalina nuovargio požymius ir paburkimus akių kontūro srityje. Kosmetinių priemonių aktyvūs komponentai mažina smulkias raukšleles ir gerina audinių regeneraciją. Limfodrenažinis masažas skatina nereikalingų skysčių pašalinimą, o aktyvesnis masažas pagerina kraujotaką ir sumažina tamsius ratilus. Procedūra gali būti atliekama atskirai arba kartu su bet kokia veido procedūra.

Alchemija plaukams.

Tai procedūra sukurta specialiai Jums. Procedūros atliekamos pagal individualias formules, sukurtas kiekvieno kliento plaukų problemoms spręsti. SP Treatment kaukes galima keisti, papildant jas 5 aktyviais koncentratais: Hydrate, Smoothen, Repair, Volumize и Color Infusions. Koncentratai parenkami atsižvelgiant į kliento plaukų būklę ir jų poreikius. Pavyzdžiui, giluminis plaukų gydymas gali būti lydimas blizgesio sustiprinimu arba aktyvus plaukų drėkinimas gali būti derinamas su plaukų dažų apsauga nuo stresu ir aplinkos poveikio. Galimi 35 plaukų priežiūros kombinacijų variantų. Efektas po procedūros laikosi nuo 4 iki 6 savaičių.

Alchemijos metu derinamos įvairios plaukų priežiūros priemonės iš skirtingų linijų:

Nepaklusniems, garbanotiems plaukams (Smoothen) – puoselėja nepaklusnius plaukus ir glotnina garbanas. Šios linijos priemonės suteikia plaukams švelnumo ir aksominio glotnumo, padaro juos elastingus, išlygina bei atsato plauko struktūrą. Normaliems ir sausiems plaukams (Hydrate) – suteikia plaukams ilgalaikį drėkinimą ir ypač apsaugo nuo išsausėjimo. Priemonės efektyviai aprūpina plaukus drėgme neapsunkindamos jų, suteikia plaukams ypatingo švelnumo, padaro juos lengvai iššukuojamus. Pažeistiems plaukams (Repair) – suteikia plaukams atsparumo, juos atgaivina ir palengvina jų iššukavimą. Priemonės atgaivina plaukus ir atkuria jų struktūrą, sutvirtina išsišakojusius plaukų galiukus, saugo plaukus nuo pažeidimų. Ploniems plaukams (Volumize) – suteikia plaukams daugiau purumo ir padidina jų apimtį. Priemonės stiprina plonus plaukus, neapsunkindamos jų, stabilizuoja plaukus iš vidaus. Dažytiems plaukams (Color Save) – dažytiems plaukams pritaikyta 3D apsauginė technologija suteikia plaukams pastebimai ilgalaikės spalvos ir blizgesio. Priemonės puoselėja dažytus plaukus ir saugo, kad spalva nenubluktų ir nepasikeistų. Neblizgiems plaukams (Shine Define) – speciali blizgesio formulė „Tri Complex" suteikia plaukams ypatingo švytėjimo. Plaukai įgauna blizgesį ir nepriekaištingai lengvą spindėjimą.

Taip pat yra priemonių, kurios rūpinasi galvos oda –efektyviai pašalina pleiskanas ir sulėtina naujų pleiskanų atsiradimą, subalansuoja jautrios galvos odos pH, ramina bei puoselėja jautrią galvos odą.

Plaukų eliuminavimas

Eliuminavimas yra išskirtinis plaukų dažymo būdas, atsiradęs po vieno iš paskutinių mokslinių atradimų. Tai atsparūs dažai, kurie nereikalauja oksidantų. Po eliuminavimo plaukai pasidaro blizgantys ir sveiki, o jų galiukai yra užlydomi.

Dažniausiai moterims nemažai problemų sukelia plaukai, kurie nėra garbanoti, bet ir nėra tiesūs. Tokiais atvejais į pagalbą ateina plaukų laminavimas ir eliuminavimas. Specialus profesionalus preparatas glotnina net pačius nepaklusniausius plaukus. Eliuminavimas yra naujas plaukų dažymo būdas, panaudojant aukštas technologijas.

12

Elumen dažų sudėtis

Dažų pagrindas yra tik tiesioginiai rūgštūs spalvoti dažikliai. Lyginant su kitais jie yra ypatingai gryni ir ryškūs. Efektas nuo šio dažymo irgi grynas ir ryškus. Dažniausiai tiesioginiai dažikliai sunkiai prasiskverbia į plauko vidų, todėl  plaukų spalva greitai nusiplauna.

Elumen dažų veikimas

Eliuminavimas išsprendžia šitą problemą. Naudojant Elumen, kiekvienas plaukas yra apgaubiamas plona plėvele, kuri padeda dažikliams prasiskverbti pro uždarą kutikulą giliai į plauko vidų. Viduje dažikliai gerai apsaugoti nuo mechaninio poveikio.

Būtent dengianti plauką plėvelė daro plauką blizgantį, o tai atrodo nepaprastai gražiai ir įspūdingai. Jūs galite pasirinkti bet kokį atspalvį – jis gali būti maksimaliai artimas jūsų natūraliai plaukų spalvai arba ypatingai ryškus. O dažant plaukus Elumen Clear, kurių sudėtyje nėra pigmentų, plaukai pasidaro žvilgantys, o jų spalva išryškėja

Kai tik dažikliai pasiekia plauko vidų jie laikosi ten be jokių cheminių reakcijų, tik fizinio proceso dėka. Neigiamai įkrautos Elumen dažiklių dalelės traukiasi prie teigiamai įkrauto plauko. Tai garantuoja ilgai išsilaikantį rezultatą ir optimalią plaukų struktūros apsaugą.

elumen2

1 pav. Plaukas nudažytas įprastais dažais

2 pav. Plaukas nudažytas dažais Elumen

3 pav. Elumen dažų veikimo principas

Gydomasis poveikis

Eliuminavimo galimybės yra platesnės, negu paprastas plaukų dažymas. Viena iš jo funkcijų – tai plaukų struktūros atstatymas. Plaukas turi vidines poras, panašias į skylutes. Būtent jos mažina blizgesį ir ryškumą. Elumen dažai užpildo dalį porų ryšamojo efekto dėka. Taigi, eliuminavimas gali grąžinti natūralų grožį ir sveiką blizgesį net pažeistiems ir porėtiems plaukams.

Jeigu deimantinis plaukų spindesys, gyvi atspalviai ir gydomasis efektas yra tai, ko jūs siekiate, tuomet galite neabijoti, kad plaukų eliuminavimas jūsų nenuvils!

Plaukų laminavimas.

Tai yra procedūra, po kurios jūsų plaukai pasidaro pastebimai storesni, įgauna tankį, lygų paviršių, blizgesį ir elastingumą.

laminir3

Efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtis yra labai artima sveiko plauko baltyminei statybinei medžiagai. Jis užpildo visus nelygumus ir dengia visą plauką apsauginiu sluoksniu. Laminavimo procedūros metu kiekvienas plaukas apgaubiamas preparatu, todėl pasidaro lyg uždarytas skafande. Susidariusi plėvelė leidžia plaukams kvėpuoti, neatiduodant atmosferai drėgmės ir maistingųjų medžiagų.

Laminato sudėtyje yra tik natūralios veikliosios medžiagos ir augaliniai proteinai. Be to, sudėtyje yra ir kitų maitinančių ingridientų. Po šitos procedūros jūsų plaukai lengvai priešinsis visiems neigiamiems  temperatūros, klimato,  gamtos, cheminiams ir mechaniniams poveikiams. Po laminavimo plaukų spalva laikosi žymiai ilgiau, kadangi iš pradžių nusiplauna plevelė, o tik paskui - dažai. Celiuliozės plėvelė apvelka plauką, dažų pigmentus jo viduje.

Procedūros poveikis matomas iš karto. Plaukai tampa sveikesni, išpuoselėti ir nuostabiai spindintys. Plaukų laminavimas padeda išsaugoti plaukų spalvos intensyvumą. Jei plaukai tiesūs, šukuosena įgauna papildomą apimtį. Jei plaukai garbanoti, priemonė jų neištiesina, tačiau padaro glotnesnius ir lengviau valdomus.

Efektas jaučiamas nuo 3 iki 6 savaičių. Priemonė nusiplauna palaipsniui. Procedūrą galima kartoti gana dažnai. Procedūros metu plaukai pasisavina tik reikiamą kiekį laminato ir nepersisotina.

 

Siūlome šiuolaikišką ir labiausiai plaukus tausojantį plaukų priauginimo būdą – šaltasis metodas mikrožiedeliais, kuris nereikalauja šildymo, specialių klijų arba kitų cheminių komponentų naudojimo, lengvai nuimamas ar koreguojamas. Šitas plaukų priauginimo metodas leidžia padidinti ne tik plaukų ilgį, bet ir apimtį. Tokiu būdu per trumpą laiką jūsų šukuosena pasikeis kardinaliai.

Mikro žiedeliai – tai maži ir lengvi žiedeliai, pagaminti iš vario. Mikro žiedelių spalva parenkama pagal jūsų plaukų spalvą. Priauginant plaukus šiuo būdu, jūs galėsite juos dažyti, garbanoti, daryti įvairias procedūras, elgtis kaip įprasta.

Plaukų priauginimui naudojami specialiai paruošti natūralūs plaukai, suskirstyti sruogelėmis. Sruogos paruošiamos rankiniu būdu. Vienoje sruogoje gali būti sumaišytos kelios spalvos, kad jos spalva būtų maksimaliai atitiktų jūsų plaukų spalvą. Mes naudojame tik aukštos kokybės plaukus – slavų kilmės palukus, kurie teigiamai skiriasi nuo azijietiškų, pavyzdžiui, kiniškų arba indiškų plaukų. Slavų plaukai geriau tinka priauginimui pagal savo struktūrą ir storį.

Šitos technologijos esmė – specialiu kabliuku pagalba į žiedelį prakišami jūsų plaukai ir paruoštų plaukų sruoga. Po to mikrožiedelis fiksuojamas specialiomis replytėmis. Procedūra tęsiasi 1,5 – 2 valandas.

Kadangi jūsų plaukai atauga kartu su priaugintais, gražios šukuosenos palaikymui kartą per 2 – 3 mėnesius reikia daryti korekciją. Korekcija vyksta taip: žiedelis su sruoga nuimamas, plaukai iššukuojami, imamas naujas žiedelis ir vėl tvirtinamas prie jūsų plaukų prie pat šaknų. Kadangi mes siūlome aukštos kokybės plaukus, tai leidžia juos naudoti daug kartų.

 

Vestuvinė šukuosena, kaip ir makiažas, turi būti paprasta ir stilinga.Ji turi tikti prie nuotakos veido bruožų, prie jos vestuvinio stiliaus bei pasirinktos suknelės. Vestuvinė šukuosena ir makiažas turi ryškiai skirtis nuo kasdieninio įvaizdžio. Idealiausia rinktis šukuoseną bei makiažą ne pačiai, o pasikonsultuoti su patyrusiu  stilistu, kuris ne tik duos patarimų apie šukuoseną ir makiažą, bet ir apie bendrą jūsų vestuvinį įvaizdį. Stilistas gali iškart įvertinti jūsų temperamentą, asmenines savybes, jūsų išvaizdos ypatybes ir parinkti geriausiai jums tinkančią šukuoseną.

Dažnai pasirenkant vestuvinę šukuoseną atsižvelgiama į suknelės modelio ir nuo šventei pasirinktos temos. Kuriant savo išskirtinį įvaizdį labai svarbu nepersistengti ir neperkrauti jo detalėmis. Taip pat svarbu sukurti nenuobodų ir išskirtinį vestuvinį stilių, geriausiai tinkantį būtent jums. Jei vilkėsit paprastą ir lakonišką suknelę, geriau rinktis sudėtingą įdomią šukuoseną. Jei jūsų suknelė turi daug dekoratyvinių elementų, šukuosena turėtų būti kiek kuklesnė.

Kuriant vestuvinę šukuoseną taip pat būtina atsižvelgti į būsimos nuotakos plaukų ilgį, struktūrą ir spalvą. Pavyzdžiui, brunetėms labiau tinka šukuosenos su didelėmis detalėmis ir ryškiomis linijomis. Tamsius plaukus puikiai puošia perlai ir kt.

Taip pat svarbu, kad šukuosena būtų ne tik graži ir stilinga, bet ir patvari. Ji turi tokia išlikti nuo pat ceremonijos pradžios iki vėlyvo vakaro.

Mūsų salono meistrai gali įgyvendinti visas jūsų svajones, susijusias su vestuvine šukuosena bei makiažu. Taip pat jie gali suteikti jums išsamią profesionalią konsultaciją ir pasiūlyti geriausiai jums tinkančius variantus. Pasitikėkite mumis ir padėsime jums vestuvių dieną atrodyti tobulai.

Mūsų vestuvinių darbų pavyzdžius rasite galerijos skyriuje.

Cheminis plaukų tiesinimas.

 

    plauku tiesinimasJūsų plaukai yra garbanoti ir nepaklusnūs? Permanentinio plaukų tiesinimo procedūra padės jums turėti puikią šukuoseną, suteikiančią jūsų garbanoms norimą šilko blizgesį. Be to, apdirbti plaukai nepradės garbanotis, net jeigu yra garbanoti nuo pat gimimo.

    Kiekvieno plaukelio nepriekaištingumui nepaveiks jokios oro sąlygos! Plaukai gerai plaunami, šukuojami. Taip, tik vienintelė procedūra atpalaiduos jus nuo rūpesčių ilgam laikui! Jums tereikės tik kartoti seansą ataugisioms šaknims, bet ne dažniau negu kas 6-8 mėnesius.

    Cheminis plaukų tiesinimas yra labai populiari saloninė procedūra, kuri tiesiog „įsiveržė“ į stiliaus bei mados pasaulį. Ir jeigu dirbtinis sušukavimas buvo sumanytas prieš daugelį metų, problema „nuolat nepaklusnios garbanos“ buvo išspręsta tik neseniai. Kodėl ši procedūra yra tokia populiari? Tik per vieną seansą ji gali padaryti nepaklusnius plaukus idealiai lygius, blizgius bei glotnius. Negalima nesutikti su nuomone: „Geriau vieną kartą ateiti į cheminio plaukų tiesinimo seansą, negu kasryt savarankiškai juos lyginti“. Mūsų meistrai padaro cheminiam plaukų tiesinimui naudoja „Straight'-n-Shine” (firmos „Goldwel“) pagalba. Procedūra atliekama per keletą etapų. Visų pirma plaukai yra paruošiami, ant jų uždedama priemonė, kuri užtikrina kokybišką tiesinimą bei normalizuoja plaukų akytumą. Dažniausiai tokiuose preparatuose yra maistingųjų proteinų, filtrų ir įvairų minkštiklių. Po to garbanas padengia tiesinimo priemone ir termiškai apdirba. Aktyvūs elementai sunaikina cistino ryšius, ir pakeičia plaukų struktūrą. Po 15-20 minučių preparatą kruopščiai nuplauna ir panaudojant keraminiais kirpyklos įrankiais termiškai apdirba.

    Po to pradedame neutralizavimą. Po terminio apdirbimo plaukus padengia specialiu mišiniu, kuris „moka atsiminti“ ir atkurti garbanų struktūrą, sudrėkina jas, padaro jas minkštas bei blizgančias. Ir paskutinis etapas – apdirbimas. Ant plaukus padengia drėkinamoju purškikliu, kuris saugo nuo negatyvaus aplinkos poveikio. Gauname rezultatą – sveikus ir paklusnius plaukus. Specialistai perspėja, kad negalima daryti cheminio plaukų tiesinimo pažeistiems arba nudažytiems plaukams. Apdirbti plaukai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau 3 pirmas paras nerekomenduojama naudoti plaukų segtukus, gumines juosteles ir ratlankius, tam, kad išsaugoti lygus paviršius būtų išsaugotas maksimaliai ilgai. Palaikyti plaukų sveiką blizgesį ir grožį galima ne su profesionalų pagalba, bet ir namuose, panaudojant specialisto individualiai parinktus šampūnus ir balzamus.  

Lygūs, blizgantys ir sveiki plaukai – jau nebe svajonė, bet realybė!

           

 

 


Darome plaukus tausojantį cheminį sušukavimą. Taip pat galite pasirinkti permanentinį sušukavimą dviem mėnesiam arba itališką spiralinį sušukavimą.


Mėgstatе еksреrimentuoti su plaukų spalva? Таda mes jūsų laukiame!

Norite pakeisti įprastą įvaizdį į kažką ryškaus? Ateikitе dаžyti plaukų į sаlоną Žanos kirpykla Klаipėdoje! Mūsų išradingasis meistras parinks jums patį optimaliausią variantą, atsižvelgdamas į jūsų spalvos tipą, proporcijas, kirpimus, garbanų būklę ir ilgį.

Procedūra atliekama naudojant tik profesionalias saugias medžiagas su jų priežiūros komponentais.

Patyrę tarptautinės klasės kirpėjai sukurs kaip kasdieninį įvaizdį, taip ir ypatingoms progoms.

Mes siūlome visą spektrą kirpyklos ir kosmetologijos paslaugų.

Kainos yra protingos ir kiekvienam prieinamos.

Mūsų kirpėjai mielai dalijasi su klientais kai kuriomis savo meno paslaptimis, ir šiandien jūs taip pat sužinosite, kokį dažymą jums pasirinkti geriausia ir koks jums labiausiai tinka.

Balajaž plaukų dаžymаs

Balajaž (iš prancūzų kalbos paraidžiui verčiamas ,,išvalyti", laikoma universalia technika, nes ji vienodai gerai tinka tiek blondinėms, tiek ir šatenėms, ir brunetėms).

Šis dažymas savo pavadinimą gavo dėl ,,valymo" tepinėlių, kuriais užtepami dažai. Atskiros sruogos dažomos atsitiktine tvarka ir atrodo natūraliai. Šaknys išlaiko savo natūralią spalvą, tačiau galiukai įgauna kontrastingesnį, šviesesnį toną.
Mūsų meistras rekomenduoja pasirinkti balajažą daugiasluoksnių kirpimų savininkėms:

laipteliais,

itališką kirpimą,

kаrе аnt kоjеlės,

tekstūruotos pupelės,

kаskаdą ir kitas.

Оmbre plaukų dаžymаs

Ombre taip pat puikiai tinka raudonplaukėms, tamsioms ir šviesioms merginoms, nepriklausomai nuo šukuosenos ilgio. Dėl laipsniško spalvų perėjimo, garbanos atrodo stambios ir purios. Galiukai dažomi pačiais šviesiausiais atspalviais, ploteliai nuo šaknų iki ilgio vidurio paliekami tamsūs.
Ombre pasižymi tuo, kad yra pastebimas kontrastas tarp galiukų ir šaknų. Iš esmės, naudojama natūrali paletė.

Sombre plaukų dаžymаs

Skirtingai nuo ombre, sombre leidžia pasiekti labai minkštą spalvų perėjimą, todėl atrodo, kad plaukai persilieja šviesoje. Skirtumas tarp atspalvių yra beveik nepastebimas. Antrasis, šviesesnis atspalvis yra nudažomas pakankamai arti šaknų, todėl tamsi zona atrodo gana nedidelė. Spalvos chaotiškai pereina viena į kitą, todėl plaukai gali atrodyti lyg būtų apdegę saulėje, tarsi neseniai būtumėte mėnesį atostogavę. Sombre ypač tinka šatenėms ir brunetėms, bet ir blondinės dažnai pasinaudoja šita procedūra.

Plaukų dаžymаs sruogelėmis

Ši tеchnikа tаip pat žinoma kаip dažymas ,,blyksniais“. Pas mus ją atlieka tikri рrоfеsiоnalai, tоdėl jūs tikrai išvysite ryškią natūralią spalvą, kuri:

gaivina ir atjaunina veidą,

suteikia šukuosenai stilių,

lankstumą ir apimtį,

pаtikimai paslepia žilumą.

Paletė parenkama atsižvelgiant į pradinę plaukų spalvą ir moters spalvos tipą. Kirpėjas skirtingus tonus išdėlioja tam tikra tvarka, taip, kad nudažytos garbanos atrodytų, kuo natūralesnės.

O kаip gi su žilais plaukais?

Deja, bet daugeliui žmonių labai anksti pasirodo žilos sruogos. Žilų plaukų dažymas – labai subtilus ir sudėtingas procesas, todėl pas mus šią procedūrą atlieka patyręs meistras. Jis nustato žilų plaukų tipą ir koncentraciją ir parenka saugius dažus, kurie yra arčiausiai natūralios spalvos. Toks požiūris ir metodas leidžia išgauti puikų ir ilgalaikį rezultatą.

Tegyvuoja pokyčiai!

Mėgėjoms, kurios eksperimentuoja su plaukų spalva mes rekomenduojame dažymą be amonjako. Specialūs švelnūs dažai nepažeidžia plaukų, nes jie nepašalina jo pigmento, bet tik jį apgaubia. Spalva nusiplauna palaipsniui per du-tris mėnesius, todėl ataugusių plaukų problema jūsų nejaudins.
Keiskite įvaizdį taip dažnai, kaip jums norisi!

Jei jūs norite paeksperimentuoti su plaukų spalva ir tuo pačiu pageidaujate, kad:

plaukai išliktų sveiki;

taptų vešlesni ir tankesni;

atrodytų gerai prižiūrimi, gražūs ir natūralūs.

ateikite į saloną ,,Žанos Kirpyklа“! Dažymo rеzultatas pranoks visus jūsų lūkesčius!

Grožio salonas "Žanos kirpykla" siūlo savo klientams galimybę pasikeisti, patobulinti savo išvaizdą ir patirti daug malonių įspūdžių. Visas grožio salono "Žanos kirpykla" paslaugas teikia geriausi meistrai. Patikėkit save jų įgūdusioms rankoms ir rezultatas Jus maloniai nustebins. Mes meniškai atliekame savo darbą ir padedame pabrėžti kiekvieno kliento įgimtą grožį ir individualumą.

Teikiant visų rūšių paslaugas, mes naudojame tik aukščiausios kokybės vedančiųjų gamintojų priemones. Mes dirbame pagal nustatytas technologijas, o tai leidžia pasiekti optimaliausių rezultatų. Grožio salono "Žanos kirpykla" paslaugos - trumpiausias kelias link grožio ir pasitikėjimo savimi!

Profesionalumas ir kokybė už prieinamą kainą - tai Grožio salono "Žanos kirpykla" pagrindinis principas.

Grožio salono paslaugų sąrašas pastoviai papildomas. Mes einame koja kojon su laiku ir siūlome mūsų klientams naujausias kūno ir plaukų priežiūros metodikas. Dažniau užeikite pas mus ir sekite naujienas mūsų svetainėje. Mes džiaugiamės kiekvienu klientu!

Kosmetologijos kabinete naudojama profesionali, aukštos kokybės kosmetika: Mary Cohr, SeboCalm ir Anna Lotan. Profesionali kosmetologė padės Jums atskleisti bei palaikyti savo odos grožį šių procedūrų pagalba:


Veido priežiūros procedūros. Atsižvegiant į kliento odos tipą ir ypatumus parenkama individuali veido priežiūros programa. Siūlomos drėkinimo, dvigubo drėkinimo, valymo, priešraukšlinė ir kitos procedūros. Visų procedūrų metu naudojami ultragarso, galvanikos arba/ir darsonvalio aparatai. Atsižvelgiant į odos problemą parenkamas klasikinis arba vakuuminis veido masažas.Skaityti daugiau...
Cheminio pilingo procedūra. Procedūra atliekama įvairių koncentracijų glikolio rūgštimi, pradedant nuo pačių mažiausių iki 70 proc. Procedūrų kursas padės Jums išspręsti daugelį odos problemų: atsikratyti spuogų, pigmentinių dėmių, išlyginti odą, panaikinti smulkias raukšleles, sumažinti gilias raukšles, sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą ir drėgmės balansą odoje. Skaityti daugiau...

 

Depiliacija. Depiliacija – tai greičiausias ir efektyviausias būdas ilgam atsikratyti nereikalingų plaukų. Žanos kirpykloje Jums pasiūlys veido, pažastų, kojų, rankų, bikini ir kt. depiliacijas.Skaityti daugiau...

 

Vakuuminis masažas. Masažas WEYERGANS vakuuminiu aparatu pagerina kraujotaką ir limfotaką, aprūpina audinius deguonimi ir maisto medžiagomis, paspartina riebalų deginimo procesą, sustiprina kolageno ir elastino skaidulas, pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir t.t. Visi išvardinti procesai leidžia sumodeliuoti figūrą ir sumažinti apimtis, atsikratyti celiulito, sumažinti strijas ir randus, sustangrinti tiek veido, tiek kūno odą, sumažinti raukšles ir „pakelti“ veido odą, paskatinti randų gijimą, padidinti krūtis arba grąžinti joms buvusią formą, išspręsti dvigubo pagurklio arba paburkusių paakių problemą, atsisveikinti su nugaros skausmais ir t.t.Skaityti daugiau...

 

Auskarų vėrimas į ausis. Išreikšti save ir stilingai atrodyti Jums padės ne tik drabūžiai, šukuosena ir makiažas, bet ir papuošalai. Pas mus galite prasidurti ausis be rizikos sveikatai, nes naudojame tik sterilias vienkartines priemones ir veriame „gydomuosius“ auskarus.Skaityti daugiau...
Cheminis blakstienų rietimas. Ateikite  pas mus ir džiaukitės riestų ir kerinčių blakstienų efektu iki mėnesio.Skaityti daugiau...

Mūsų kirpėjos visada domisi tendencijomis bei naujovėmis, nuolat tobulinasi, semiasi žinių iš Lietuvos ir užsienio meistrų, lanko seminarus ir dalyvauja konkursuose. Jie visada yra pasiruošę padėti Jums atrasti savo išskirtinį stilių. Plaukų priežiūrai naudojama Wella" Goldwell", „SP“ , NIOXIN" ir Sebastian" kosmetika..

 

Kirpimas. Profesionalūs kirpėjai parinks Jums tinkantį stilingą kirpimą, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir išvaizdos ypatumus. Mūsų salone atliekamas karštų žirklių kirpimas. Jo privalumai: daugeliu atvejų pastebima biostimuliacija iki pat plaukų šaknų; plaukai mažiau šakojasi ir lūžinėja jų galiukai, nes plauko galiukas yra užlydomas ir taip išsilaiko drėgmė plauko viduje ir jame esančios medžiagos.Skaityti daugiau...
Plaukų dažymas. Dažome profesionaliais aukštos kokybės dažais Wella ir Goldwell.Skaityti daugiau...
Cheminis sušukavimas. Darome plaukus tausojantį cheminį sušukavimą. Taip pat galite pasirinkti permanentinį sušukavimą dviem mėnesiam arba itališką spiralinį sušukavimą.Skaityti daugiau...
Cheminis plaukų tiesinimas. Po šitos procedūros pusmečiui galite pamiršti tiesinimo žnyples ir mėgautis sveikais ir tiesiais plaukais. Skaityti daugiau...
Proginės šukuosenos. Parodykite mums savo svajonių šukuoseną ir mes ją padarysime.Skaityti daugiau...
Plaukų priauginimas. Pas mus galite prisiauginti plaukus kapsulėm ir juostom. Galite pasirinkti plaukų pripynimą arba priklijavimą.Skaityti daugiau...
Plaukų laminavimas. Laminavimas atliekamas specialiu preparatu, kuris patenka į plauką ir pripildo jį iš vidaus, užlydo žvynelius, todėl plaukas pasidaro storas ir lygus. Skaityti daugiau...
Plaukų eliuminavimas. Tai išskirtinis plaukų dažymo būdas, kai nenaudojama oksidantų. Kiekvienas plaukas apvelkamas plona plėvele, kuri suteikia spindesį. Rezultatas – tai deimantinis spindesys, gyvi atspalviai, gydomasis efektas. Skaityti daugiau...
SPA procedūros plaukams. Pas mus glalite palepinti savo plaukus gydomosiomis procedūromis. Siūlome SPA procedūras sprendžiančias jautrios galvos odos, riebių, sausų arba slenkančių plaukų problemas. Taip pat paslaugų asortimente yra procedūra, didinanti plaukų apimtį. Skaityti daugiau...