Cheminis plaukų tiesinimas.

 

    plauku tiesinimasJūsų plaukai yra garbanoti ir nepaklusnūs? Permanentinio plaukų tiesinimo procedūra padės jums turėti puikią šukuoseną, suteikiančią jūsų garbanoms norimą šilko blizgesį. Be to, apdirbti plaukai nepradės garbanotis, net jeigu yra garbanoti nuo pat gimimo.

    Kiekvieno plaukelio nepriekaištingumui nepaveiks jokios oro sąlygos! Plaukai gerai plaunami, šukuojami. Taip, tik vienintelė procedūra atpalaiduos jus nuo rūpesčių ilgam laikui! Jums tereikės tik kartoti seansą ataugisioms šaknims, bet ne dažniau negu kas 6-8 mėnesius.

    Cheminis plaukų tiesinimas yra labai populiari saloninė procedūra, kuri tiesiog „įsiveržė“ į stiliaus bei mados pasaulį. Ir jeigu dirbtinis sušukavimas buvo sumanytas prieš daugelį metų, problema „nuolat nepaklusnios garbanos“ buvo išspręsta tik neseniai. Kodėl ši procedūra yra tokia populiari? Tik per vieną seansą ji gali padaryti nepaklusnius plaukus idealiai lygius, blizgius bei glotnius. Negalima nesutikti su nuomone: „Geriau vieną kartą ateiti į cheminio plaukų tiesinimo seansą, negu kasryt savarankiškai juos lyginti“. Mūsų meistrai padaro cheminiam plaukų tiesinimui naudoja „Straight'-n-Shine” (firmos „Goldwel“) pagalba. Procedūra atliekama per keletą etapų. Visų pirma plaukai yra paruošiami, ant jų uždedama priemonė, kuri užtikrina kokybišką tiesinimą bei normalizuoja plaukų akytumą. Dažniausiai tokiuose preparatuose yra maistingųjų proteinų, filtrų ir įvairų minkštiklių. Po to garbanas padengia tiesinimo priemone ir termiškai apdirba. Aktyvūs elementai sunaikina cistino ryšius, ir pakeičia plaukų struktūrą. Po 15-20 minučių preparatą kruopščiai nuplauna ir panaudojant keraminiais kirpyklos įrankiais termiškai apdirba.

    Po to pradedame neutralizavimą. Po terminio apdirbimo plaukus padengia specialiu mišiniu, kuris „moka atsiminti“ ir atkurti garbanų struktūrą, sudrėkina jas, padaro jas minkštas bei blizgančias. Ir paskutinis etapas – apdirbimas. Ant plaukus padengia drėkinamoju purškikliu, kuris saugo nuo negatyvaus aplinkos poveikio. Gauname rezultatą – sveikus ir paklusnius plaukus. Specialistai perspėja, kad negalima daryti cheminio plaukų tiesinimo pažeistiems arba nudažytiems plaukams. Apdirbti plaukai nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau 3 pirmas paras nerekomenduojama naudoti plaukų segtukus, gumines juosteles ir ratlankius, tam, kad išsaugoti lygus paviršius būtų išsaugotas maksimaliai ilgai. Palaikyti plaukų sveiką blizgesį ir grožį galima ne su profesionalų pagalba, bet ir namuose, panaudojant specialisto individualiai parinktus šampūnus ir balzamus.  

Lygūs, blizgantys ir sveiki plaukai – jau nebe svajonė, bet realybė!