Kirpimas

Graži išvaizda – viena pagrindinių asmeninio ir profesinio gyvenimo sėkmės paslapčių. Madingas kirpimas, blizgantys plaukai, kruopštus sušukavimas – tai tokie patys socialinio statuso požymiai, kaip ir kokybiški drabužiai, brangi avalynė ar teisingas makiažas. Patyrę mūsų kirpyklos meistrai atliks jums bet kokius modelinius, klasikinius arba stilingus kirpimus. Jeigu jūs norite pakeisti įvaizdį ir ieškote ko nors ypatingo, mūsų stilistai parinks jums naują sušukavimą, šukuoseną arba šiuolaikišką kirpimą, kuris jus pagražins.

Grožio salonas "Žanos kirpykla" jums padarys bet kokį sušukavimą: sugarbanos plaukus su suktukais, padarys "šaltas" ar "karštas" bangas, išdžiovins plaukus su difuzeriu, padarys pynimą ir kt. Be to, sulauksite profesionalios konsultacijos apie plaukų priežiūrą, jų gydymą ar gaivinimą, apie tai, kaip greitai ir gražiai sušukuoti plaukus savarankiškai.

Galite neabejoti, jog teisingai parinktas kirpimas gali padaryti stebuklą – paslėpti išvaizdos trūkumus ir pabrėžti privalumus, suakcentuoti gražiausius jūsų bruožus.

Madingas kirpimas suteiks jums nepakartojamą žavesį. Jums tik reikia pasirinkti, kuo norėtumėt tapti, o įvaizdžio užbaigtumą suteiks naujas kirpimas ir nepriekaištingas mūsų meistrų sukurtas sušukavimas.