WELLA” ir GOLDWELL”

 

    Šiuolaikiniame pasaulyje kuriant savo stilių yra labai svarbūs originalumas, inovacijos ir panaudojamos produkcijos, požiūrių bei paslaugų kokybė. Daugiausiai tai yra aktualu srityje, kuri liečia plaukų priežiūrą ir kurioje vienas iš lyderių yra priemonės ir dažai plaukams WELLA”.
ХХ amžiaus antros pusės pradžia pasižymėjo unikalaus produkto išradimu – dažai plaukams „Wella Koleston”. Dažomasis kremas – būtent taip buvo pozicionuota Wellos” naujybė – tapo pardavimų hitu tais laikais. Ypatybė buvo tai, kad dažuose „Wella Koleston” sujungtas dažantis pagrindas ir plaukų apsaugą užtikrinantys papildai.

    60-ųjų metų pradžioje mokslinio tyrimo centro dėka atsirado nauji dažai plaukams „Wella”. Naujybė radikaliai skyrėsi nuo analogų tuo, kad jos sudėtyje buvo natūralių ingredientų. Tokie „Wella” dažai garantavo tolygų nudažymą, spalvos sodrumą ir nepažeisdavo plaukų. Truputį vėliau kompanija pradėjo aktyviai eiti į užsienio rinkas. Taip, dažai plaukams „Wella” buvo įvertinti visame pasaulyje. 70-aisiais metais specialistai sukūrė medžiagą „kritozanas”. Ji apsaugodavo plaukus nuo pažeidimų bei dažant plaukus neleisdavo jiems sausti. Šio išradimo pagrindu kompanija pradėjo kosmetikos serijos kirpėjams – „Wella Professional” – išleidimą. Po Berlyno sienos nugriuvimo „Wella” įsigijo kompaniją „Londa”. Tuo metu firmos specialistai padaro eilinį atradimą. Keratinas, kuris suteikia atkuriantį efektą, nuo šio momento tapo visos „Wella” produkcijos plaukams sudedamoji dalis.
Šiuolaikinių technologijų dėka „Wella Professional” yra labai sėkminga galvos plaukų bei odos priežiūros sistema su daugeliu individualių sprendimų variantų. Specialistų parinkti ingridientai, rafinuoti aromatai ir kruopščiai parengta panaudojimo metodika garantuotai užtikrins pasirinkto efekto pasiekimą. Įeinantys į sistemą komponentai yra hipoalergiški ir tiks bet kuriam plaukų bei odos tipui.

   Be to, mes dirbame su puikia pagal savo efektyvumą ir švelnų poveikį elitine kosmetika GOLDWELL”.
Elitinis – tai, visų pirma, kokybės sąvoka. Elitinis produktas – tai išskirtinis, jis negali būti masinis. Jo reikšmė visada buvo ir bus. Tiesa, elitinio produkto sukūrimas reikalauja laiko, priemonių ir aukšto kūrybinio potencialo specialistų darbo bei profesionalumo.
Visame pasaulyje, kas liečia kirpėjo meną, egzistuoja markės su tam tikra reputacija sukuriama daugiamečiu profesionalų darbu. Jas ir vadina elitinėmis. Tai ne tik prestižas, bet ir rezultato garantija.
„Goldwell” yra vienas pagrindinių aukštos kokybės kosmetikos plaukams tiekėjų kirpėjo paslaugų rinkoje.
Nuo 1994 metų kompanija „Goldwell” priklauso biocheminės gamybos gigantui – japonų koncernui KAO, kas leido suderinti pažangias japonų technologijas ir vokišką kokybę. Naujos investicijos kompanijoje „Goldwell” davė sukurti pačią didžiausią Europoje laboratoriją.

 

   „Goldwell” brendas per visą 50 metų istoriją užsirekomendavo, tarp profesionalių meistrų, kaip aukščiausios kokybės bei patikimumo simbolis.
Šiandien „Goldwell” markės produkcija yra naudojama daugiau nei 40 šalių, ja pasitiki geriausi meistrai ir salonai visame pasaulyje.
TOPSHIC – kremo ir gelio pavidalo plaukų dažai puikiai padengia ir maksimaliai tausoja plaukus. Puikus rezultatas pasiekiamas unikalios sudėties dėka , joje yra daugelis komponentų, dažančių ir tuo kartu apsaugojančių plaukus. Dažomoji medžiaga lygiai pasiskirsto, kas leidžia pasiekti neprilygstamą vienodo nudažymo rezultatą. Jų pranašumas – tai patentuota molekulė TRAP, kuri užtikrina gerą rezultatą, uždažant žilumą iki 100%, o taip pat unikali technologija „Koenzimas Q10”, neutralizuojanti laisvuosius radikalus nudažymo metu ir optimaliai apsauganti plauko struktūrą. Tai efektyvi sistema ypatingam intensyvumui ir atspalvio ryškiui, kuri išlygina skirtumą tarp akytų ir sveikų plaukų vietų. Ji padeda dažų pigmentų išsidėstymui, kas duoda vienalytį rezultatą nudažymui ir plaukų struktūros lygumui. Pasikliaukite Topshic, kad pasirūpintų Jūsų plaukų grožiu!