Plaukų eliuminavimas

Eliuminavimas yra išskirtinis plaukų dažymo būdas, atsiradęs po vieno iš paskutinių mokslinių atradimų. Tai atsparūs dažai, kurie nereikalauja oksidantų. Po eliuminavimo plaukai pasidaro blizgantys ir sveiki, o jų galiukai yra užlydomi.

Dažniausiai moterims nemažai problemų sukelia plaukai, kurie nėra garbanoti, bet ir nėra tiesūs. Tokiais atvejais į pagalbą ateina plaukų laminavimas ir eliuminavimas. Specialus profesionalus preparatas glotnina net pačius nepaklusniausius plaukus. Eliuminavimas yra naujas plaukų dažymo būdas, panaudojant aukštas technologijas.

12

Elumen dažų sudėtis

Dažų pagrindas yra tik tiesioginiai rūgštūs spalvoti dažikliai. Lyginant su kitais jie yra ypatingai gryni ir ryškūs. Efektas nuo šio dažymo irgi grynas ir ryškus. Dažniausiai tiesioginiai dažikliai sunkiai prasiskverbia į plauko vidų, todėl  plaukų spalva greitai nusiplauna.

Elumen dažų veikimas

Eliuminavimas išsprendžia šitą problemą. Naudojant Elumen, kiekvienas plaukas yra apgaubiamas plona plėvele, kuri padeda dažikliams prasiskverbti pro uždarą kutikulą giliai į plauko vidų. Viduje dažikliai gerai apsaugoti nuo mechaninio poveikio.

Būtent dengianti plauką plėvelė daro plauką blizgantį, o tai atrodo nepaprastai gražiai ir įspūdingai. Jūs galite pasirinkti bet kokį atspalvį – jis gali būti maksimaliai artimas jūsų natūraliai plaukų spalvai arba ypatingai ryškus. O dažant plaukus Elumen Clear, kurių sudėtyje nėra pigmentų, plaukai pasidaro žvilgantys, o jų spalva išryškėja

Kai tik dažikliai pasiekia plauko vidų jie laikosi ten be jokių cheminių reakcijų, tik fizinio proceso dėka. Neigiamai įkrautos Elumen dažiklių dalelės traukiasi prie teigiamai įkrauto plauko. Tai garantuoja ilgai išsilaikantį rezultatą ir optimalią plaukų struktūros apsaugą.

elumen2

1 pav. Plaukas nudažytas įprastais dažais

2 pav. Plaukas nudažytas dažais Elumen

3 pav. Elumen dažų veikimo principas

Gydomasis poveikis

Eliuminavimo galimybės yra platesnės, negu paprastas plaukų dažymas. Viena iš jo funkcijų – tai plaukų struktūros atstatymas. Plaukas turi vidines poras, panašias į skylutes. Būtent jos mažina blizgesį ir ryškumą. Elumen dažai užpildo dalį porų ryšamojo efekto dėka. Taigi, eliuminavimas gali grąžinti natūralų grožį ir sveiką blizgesį net pažeistiems ir porėtiems plaukams.

Jeigu deimantinis plaukų spindesys, gyvi atspalviai ir gydomasis efektas yra tai, ko jūs siekiate, tuomet galite neabijoti, kad plaukų eliuminavimas jūsų nenuvils!