Plaukų laminavimas.

Tai yra procedūra, po kurios jūsų plaukai pasidaro pastebimai storesni, įgauna tankį, lygų paviršių, blizgesį ir elastingumą.

laminir3

Efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtis yra labai artima sveiko plauko baltyminei statybinei medžiagai. Jis užpildo visus nelygumus ir dengia visą plauką apsauginiu sluoksniu. Laminavimo procedūros metu kiekvienas plaukas apgaubiamas preparatu, todėl pasidaro lyg uždarytas skafande. Susidariusi plėvelė leidžia plaukams kvėpuoti, neatiduodant atmosferai drėgmės ir maistingųjų medžiagų.

Laminato sudėtyje yra tik natūralios veikliosios medžiagos ir augaliniai proteinai. Be to, sudėtyje yra ir kitų maitinančių ingridientų. Po šitos procedūros jūsų plaukai lengvai priešinsis visiems neigiamiems  temperatūros, klimato,  gamtos, cheminiams ir mechaniniams poveikiams. Po laminavimo plaukų spalva laikosi žymiai ilgiau, kadangi iš pradžių nusiplauna plevelė, o tik paskui - dažai. Celiuliozės plėvelė apvelka plauką, dažų pigmentus jo viduje.

Procedūros poveikis matomas iš karto. Plaukai tampa sveikesni, išpuoselėti ir nuostabiai spindintys. Plaukų laminavimas padeda išsaugoti plaukų spalvos intensyvumą. Jei plaukai tiesūs, šukuosena įgauna papildomą apimtį. Jei plaukai garbanoti, priemonė jų neištiesina, tačiau padaro glotnesnius ir lengviau valdomus.

Efektas jaučiamas nuo 3 iki 6 savaičių. Priemonė nusiplauna palaipsniui. Procedūrą galima kartoti gana dažnai. Procedūros metu plaukai pasisavina tik reikiamą kiekį laminato ir nepersisotina.