Siūlome šiuolaikišką ir labiausiai plaukus tausojantį plaukų priauginimo būdą – šaltasis metodas mikrožiedeliais, kuris nereikalauja šildymo, specialių klijų arba kitų cheminių komponentų naudojimo, lengvai nuimamas ar koreguojamas. Šitas plaukų priauginimo metodas leidžia padidinti ne tik plaukų ilgį, bet ir apimtį. Tokiu būdu per trumpą laiką jūsų šukuosena pasikeis kardinaliai.

Mikro žiedeliai – tai maži ir lengvi žiedeliai, pagaminti iš vario. Mikro žiedelių spalva parenkama pagal jūsų plaukų spalvą. Priauginant plaukus šiuo būdu, jūs galėsite juos dažyti, garbanoti, daryti įvairias procedūras, elgtis kaip įprasta.

Plaukų priauginimui naudojami specialiai paruošti natūralūs plaukai, suskirstyti sruogelėmis. Sruogos paruošiamos rankiniu būdu. Vienoje sruogoje gali būti sumaišytos kelios spalvos, kad jos spalva būtų maksimaliai atitiktų jūsų plaukų spalvą. Mes naudojame tik aukštos kokybės plaukus – slavų kilmės palukus, kurie teigiamai skiriasi nuo azijietiškų, pavyzdžiui, kiniškų arba indiškų plaukų. Slavų plaukai geriau tinka priauginimui pagal savo struktūrą ir storį.

Šitos technologijos esmė – specialiu kabliuku pagalba į žiedelį prakišami jūsų plaukai ir paruoštų plaukų sruoga. Po to mikrožiedelis fiksuojamas specialiomis replytėmis. Procedūra tęsiasi 1,5 – 2 valandas.

Kadangi jūsų plaukai atauga kartu su priaugintais, gražios šukuosenos palaikymui kartą per 2 – 3 mėnesius reikia daryti korekciją. Korekcija vyksta taip: žiedelis su sruoga nuimamas, plaukai iššukuojami, imamas naujas žiedelis ir vėl tvirtinamas prie jūsų plaukų prie pat šaknų. Kadangi mes siūlome aukštos kokybės plaukus, tai leidžia juos naudoti daug kartų.