Vestuvinė šukuosena, kaip ir makiažas, turi būti paprasta ir stilinga.Ji turi tikti prie nuotakos veido bruožų, prie jos vestuvinio stiliaus bei pasirinktos suknelės. Vestuvinė šukuosena ir makiažas turi ryškiai skirtis nuo kasdieninio įvaizdžio. Idealiausia rinktis šukuoseną bei makiažą ne pačiai, o pasikonsultuoti su patyrusiu  stilistu, kuris ne tik duos patarimų apie šukuoseną ir makiažą, bet ir apie bendrą jūsų vestuvinį įvaizdį. Stilistas gali iškart įvertinti jūsų temperamentą, asmenines savybes, jūsų išvaizdos ypatybes ir parinkti geriausiai jums tinkančią šukuoseną.

Dažnai pasirenkant vestuvinę šukuoseną atsižvelgiama į suknelės modelio ir nuo šventei pasirinktos temos. Kuriant savo išskirtinį įvaizdį labai svarbu nepersistengti ir neperkrauti jo detalėmis. Taip pat svarbu sukurti nenuobodų ir išskirtinį vestuvinį stilių, geriausiai tinkantį būtent jums. Jei vilkėsit paprastą ir lakonišką suknelę, geriau rinktis sudėtingą įdomią šukuoseną. Jei jūsų suknelė turi daug dekoratyvinių elementų, šukuosena turėtų būti kiek kuklesnė.

Kuriant vestuvinę šukuoseną taip pat būtina atsižvelgti į būsimos nuotakos plaukų ilgį, struktūrą ir spalvą. Pavyzdžiui, brunetėms labiau tinka šukuosenos su didelėmis detalėmis ir ryškiomis linijomis. Tamsius plaukus puikiai puošia perlai ir kt.

Taip pat svarbu, kad šukuosena būtų ne tik graži ir stilinga, bet ir patvari. Ji turi tokia išlikti nuo pat ceremonijos pradžios iki vėlyvo vakaro.

Mūsų salono meistrai gali įgyvendinti visas jūsų svajones, susijusias su vestuvine šukuosena bei makiažu. Taip pat jie gali suteikti jums išsamią profesionalią konsultaciją ir pasiūlyti geriausiai jums tinkančius variantus. Pasitikėkite mumis ir padėsime jums vestuvių dieną atrodyti tobulai.

Mūsų vestuvinių darbų pavyzdžius rasite galerijos skyriuje.