Cheminio pilingo procedūra

 

Procedūros su rūgštine ispanų kosmetika „pH formula“

Kosmetika „pH formula“ - tai vaisto ir kosmetikos derinys, kuris leidžia pasiekti akivaizdžių rezultatų. Rūgštinio pilingo pagalba pašalinamos senos odos ląstelės ir stimuliuojama naujų ląstelių gamyba – odos atsinaujinimas. Tokiu būdu oda pasidaro skaistesnė, lygesnė ir sveikesnė.

 Procedūrų metu naudojami rūgščių kokteiliai. Skirtingų rūgščių naudojimas viename preparate leidžia vienu metu spręsti kelias odos problemas. Naudojamos kiekvienos rūgšties maksimalios saugios koncentracijos, todėl atliekant pilingą kombinuotomis rūgštimis oda atsistato greitai ir be uždegiminių reakcijų. Tai yra daug saugiau, negu pilingas su monorūgštimi (viena rūgštimi), kurios koncentracija yra aukšta, o poveikis labai agresyvus.

Plataus priemonių asortimento dėka procedūros parenkamos individualiai kiekvienam klientui atsižvelgiant į problemas, jų išreikštumą ir odos jautrumą.

rugstinis_pilingas
 

 

images_1

 

C.R. pilingas

Akivaizdžiai atnaujina ir skaistina odą po pirmos procedūros, kadangi efektyviai pašalina mirusias raginio sluoksnio ląsteles. Mažina odos jautrumą ir raudonį, slopina uždegiminius procesus. Pasižymi antimikrobiniu ir raminančiu poveikiu.

Bazinė C.R. procedūra – 29 €

C.R. procedūra su kauke – 38 €

 

C.R. pilingas + V.I.T.A.C.

Labiausiai tinka pavargusiai, papilkėjusiai, negyvybingai odai. Efektyviai pašalina senas odos ląsteles ir stimuliuoja naujų ląstelių gamybą. Po pilingo užteptas vitamino C aktyvus koncentratas lėtina senėjimo procesą, sulygina odos spalvą, suteikia odai spindesio.

Bazinė C.R.+ V.I.T.A.C. procedūra – 38 €

C.R. +V.I.T.A.C. procedūra su kauke – 44 €

 

A.G.E. pilingas

Skirtas lėtinti senėjimo procesą ir mažinti jau turimus senėjimo  požymius – raukšles, keratozę, hiperpigmentaciją. Procedūra aktyvuoja visus procesus odoje, priverčia ją „dirbti“ ir stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.

Bazinė A.G.E. procedūra – 32-38 €  (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)

A.G.E. procedūra su kauke – 41-47 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)

 

A.C.N.E. pilingas

Skirtas riebiai, probleminei odai gydyti. Šio rūgštinio pilingo metu „atsidaro“ komedonai (inkštirai), iš jų pasišalina sebumas (odos riebalai), tokiu būdu  oda išvaloma. A.C.N.E. rūgštinis pilingas mažina sebumo išsiskyrimą, palengvina jo pašalinimą iš riebalinių liaukų latakų, tokiu būdu mažindamas naujų bėrimų atsiradimą. Šita procedūra taip pat pasižymi antimikrobiniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

Bazinė A.C.N.E. procedūra – 32-38 €  (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)

A.C.N.E. procedūra su kauke – 41-47 € (priklausomai nuo rūgšties sluoksnių skaičiaus)