Depiliacija

depilacija Depiliacija – tai greičiausias ir efektyviausias būdas ilgam atsikratyti nereikalingų plaukų. Po depiliacijos efektas išlieka 3-5 savaites priklausomai nuo Jūsų individualių ypatumų. Šalinant plaukus vašku, derva ar cukraus pasta jie išraunami šaknimis, o maišeliai ir folikulai kaskart yra sudirginami. Todėldepiliuojant plaukus vaškuilgesnį laiką, jie silpnėja, plonėja ir lėčiau atauginėja.


Kadangi procedūros metu naudojamasšilta derva, odos poros atsiveria, plaukai lengvai pašalinami su šaknimis, o skausmas yra minimalus. Žanos kirpykloje Jums pasiūlysime veido, pažastų, kojų, rankų, bikini ir kt. sričių depiliaciją. Depiliaciją atliekame ir vyrams. (išskyrus bikini zonos).

marycohrlogo Depiliacijos metu naudojame prancūzų kosmetikos "Mary Cohr" natūralią dervą jautrioms vietoms (bikini zonai, pažastims, veidui) ir ispanų firmos "Depilflax" kasetinį vašką kojoms, rankoms ir kt. Prieš ir po depiliacijos taip pat naudojame kokybiškas priemones.Mary Cohr derva turi daug privalumų prieš vašką:

 • derva nelimpa prie odos, todėl oda nėra dirginama, o depiliacijos procesas beveik nesukelia skausmo;
 • derva glaudžiai apkabina plaukus, todėl greita ir efektyviai juos pašalina nepalikdama nulužusių plaukelų;
 • kadangi derva yra natūralus produktas, ji visai nesukelia alerginių reakcijų.
Patarimai klientėms:
  • Norint pasiekti geriausio efekto rekomenduojama prieš depiliaciją pasidaryti kūno pilingą - taip jūs pašalinsite negyvas epidermio ląsteles ir pašiaušite plaukelius;
  • Po depiliacijos 12 val. reikėtų vengti kontakto su vandeniu ir kosmetinėmis priemonėmis (išskyrus specialius preparatus, skirtus naudoti po depiliacijos);
  • Po depiliacijos parą reikėtų susilaikyti nuo saunų ir baseino lankymo;
  • 3 dienas po depiliacijos draudžiama degintis (tiek saulėje, tiek soliariumuose), nes tai gali sukelti pigmentinių dėmių atsiradimą.
  • Atsiradus poreikiui pasirinkti odos priežiūrospo depiliacijospriemones (plaukų augimui lėtinti, kovai su plaukų įauginėjimu ir kt.) kreipkites į kosmetologę, ji patars geriausiai atitinkančius jūsų poreikius produktus.

  Tiksli depiliacijos kaina priklauso nuo kliento lojalumo, depiliuojamo ploto ir plaukų stiprumo.