Strijų naikinimas

Strijos yra kosmetinis odos defektas, kuris gali atsirasti tiek moterims, tiek vyrams. Strijos atsiranda dėl kelių veiksnių įtakos: mechaninio tempimo, hormonų pokyčių, genetinio paveldimumo. O pagrindinė strijų atsiradimo priežastis yra susilpnėjusios elastino skaidulos ir sutrikusi kolageno skaidulų sintezė. Didžiausias pavojus atsirasti strijoms yra nėštumo, brendimo ir svorio kitimo laikotarpiais. Šiais gyvenimo periodais susilpnėja odos jungiamasis audinys, sumažėja elastingumas, odai reikia daugiau maisto medžiagų. Organizme vykstantys pokyčiai veikia elastines skaidulas, jos plyšta, o plyšimo vietas užpildo neelastingas jungiamasis audinys, kuriame nėra pigmento melanino. Būtent todėl senos, pilnai susiformavusios strijos būna šviesios.

Strijų gydymą reikėtų pradėti kuo galima anksčiau. Kol strijos yra šviežios, jų spalva būna rausvai melsva ar raudona. Tai yra todėl kad jose vis dar vyksta kaujotaka, o tai reiškia kad yra galimybė suaktyvinti elastino skaidulų regeneraciją ir atstatyti odą. Taigi, kai strijos yra raudonos, t.y. šviežios, jas dar galima panaikinti taikant kruopščiai parinktą gydymą.

Mes gydome strijas kompleksiškai. Pirmą strijų pažeisti odos plotai masažuojami vakuuminiu apatatu, paskui jiems daromas pilingas su vaisių rūgštimis.

Vakuuminio masažo tikslas - pagerinti medžiagų apykaitą odoje, normalizuoti odos aprūpinimą maistinėmis medžiagomis. Jo metu aktyvuojama kraujotaka, elastino bei kolageno sintezė, stiprinamas jungiamasis audinys. Rezultatas - besiformuojančios elastino skaidulos.

Rūgštinis pilingas taip pat stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, ženkliai paskatina odos regeneraciją (atsinaujinimą).

Taigi, po procedūros sustiprėja jungiamasis audinys, kolageno bei elastino skaidulos, oda ima greitai atsinaujinti. Procedūras rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per savaitę, kursą sudaro 7-15 procedūrų.

Procedūros kaina - 15 € - 30 €, ji priklauso nuo pažeistos odos ploto.